Profesionalūs verslo, įvaizdiniai bei asmeniniai portretai fotostudijoje, namuose ar biure.
Ypatingas dėmesys skiriamas pozavimui, šviesai bei retušavimui.

Portretas - Jūsų asmenybę bei individualų grožį atskleidžianti nuotrauka, Jūsų vizitinė kortelė pirmajam įspūdžiui, o fotosesijos eiga su manimi tai tarsi gerų emocijų terapija.

KVIEČIU ŽVILGTELĖTI Į FOTOSESIJŲ UŽKULISIUS

Užsakovų atsiliepimai

Energinga ir pozityvi, betarpiškai bendraujanti fotografė. Atsižvelgia į tavo nuomonę ir jei reikia, padeda išsigryninti idėją, duoda patarimus. Fotosesija vyko sklandžiai, nuotraukas gavau laiku. Foto paslaugų kokybė puiki.
Rūta
Atlikta paslauga: Asmeninė fotosesija, 2023-03
Su Joanna teko turėti jau ne vieną fotosesiją: buvo kelios asmeninės, viena poros. Likau labai patenkinta tiek pačiu procesu, tiek aišku rezultatu. Fotosesijos metu fotografė sugeba sukurti labai smagią atmosferą ir net tie asmenys, kurie nemėgsta fotografuotis laisvai jaučiasi, neįsitempia. Nuotraukose natūralumas ir nesuvaidintos emocijos yra vienas svarbiausių dalykų 🙂
Agata
Atlikta paslauga: 2021-10
Nuoširdžiai dėkoju Joanai už nuostabią asmeninę ir darbo nuotraukų fotosesiją! Labai kūrybiška, meniška asmenybė, profesionalė. Ji puikiai jaučia žmogų ir perteikia nuotraukomis dar daugiau nei tikėjausi!❤ Ačiū! Ir visiems rekomenduoju!
Asta
Atlikta paslauga: 2022-03
Joana, papasakočiau tikrai ilgą istoriją kaip viskas prasidėjo ir kaip Joaną pasirinkau kaip savo profilio nuotraukų autore, bet niekas ilgų komentarų neskaito. Nuotraukos puikios, pati atmosfera esant su Joana yra tokia lyg jinai būtų jūsų seniausia draugė, jokio diskomforto. Moteris kuri žino ką daro, žino ką daryti jog nuotraukose atrodytumėt labai gerai. Asmeniškai rekomenduoju visu 100%. Nuotraukas padaro greitai ir kokybiškai.
Arnoldas
Atlikta paslauga: Asmeninė fotosesija, 2023-03
Nesu mėgėja fotografuotis. Ir dar pozuoti portretinei nuotraukai. 🙂
Bet Joana sugebėjo nuimti man stresą, padėjo pozuoti. Rezultatas man labai patiko. Joana - tikra profesionalė! Rekomenduoju! 🙂
Auksė
2022 01 20
Turėjau fotosesiją studijoje. Fotografė yra labai draugiška ir paslaugi, fotosesijos metu palaikė, kalbėjo ir padėjo viskame, patardavo kaip galiu atsistoti, patraukdavo nereikalingus plaukus, kad gražiau atrodytų kadre, visa fotosesijos atmosfera buvo labai jauki ir faina. Viena geriausių fotografių mano manymu❤️
Ingrida
2022 01 19
Tiesiog nepriekaištinga fotografė. Jos dėka padaromos kūrybiškos, elegantiškos ir nuotaiką perteikiančios nuotraukos. Su Joana itin smagu dirbti, ji moka bendrauti ir puikiai jaustis prieš objektyvą. Nuotraukos labai aukštos kokybės. Drąsiai rekomenduoju kiekvienai progai. 🙂
Karolina A
2022 02 09
Su p. Joana susitikome Vilniuje, jos foto studijoje. Joana yra jauna, bet talentinga ir labai šauni fotografė. Ji yra labai komunikabili, taktiška, miela, nuoširdi, paslaugi, turi puikų stiliaus ir meninio skonio jausmą. Tai labai šiltas, patrauklus ir dėmėsingas žmogus. Fotografė labai padeda visos foto sesijos metu, dirba taip, kad nuotraukose kiekvienas atrodytų geriausia savo versija. Ateityje rinksiuosi tik p. Joaną! Dėkodama už puikią foto sesiją.
Alma R.
2022 03 13
Turėjau fotosesiją foto studijoje. Gavau ne tik gražių nuotraukų, bet ir taip pat jaukiai praleidau laiką 🙂 Fotografė yra tikrai nepakartojama ir labai talentinga asmenybė! Džiaugiuosi susipažinus su tokiu nuoširdžiu ir pozityviu žmogumi!
Evelina
2022 01 19